Kereskedelem, értékesítés

Érden értékesítő munkatársat keresünk kiemelkedő kereseti lehetőséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd és környéke
Fizetés: Nettó 220000 - 270000 / Hónap
2018. 09. 21. 11:38

Cégünk hosszútávra keres értékesítési munkatársat érdi központjába!

Rád váró feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Menedzser munkájának a támogatása
  • értékesítési célkitűzések elérése
  • Pontos és precíz adminisztráció

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődés, előrelépési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Átlagkeresetnél magasabb szintű jövedelem
  • Rugalmas munkaidő (teljes vagy részmunkaidőben végezhető)

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Küldd el fényképes önéletrajzod a értékesítési munkatárs jeligével a hr.kertvaros@gmail.com email címre!