Irodai munkatársat keresünk érdi irodánkba

Családias hangulatú, 100%-ban magyar tulajdonú cégünk kőburkolatok értékesítésével és kivitelezésével foglalkozik 22 éve. Németországból, Olaszországból, Bulgáriából és Indonéziából importál természetes kőburkolatokat, kőmosdókat, fából készült falburkolatokat és kókuszmozaikokat.

Érdi értékesítési csapata bővítéséhez keres munkatársat.

Fényképes,  magyar nyelvű önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével kérjük a "Jelentkezem" gombra kattintva küldje el.

Az önéletrajza mellé kérjük, írja meg pár sorban,  miért szeretne cégünknél dolgozni (www.termeszeteskovekhaza.hu)

Feladatok

  • számlázás, szállítólevél készítés, pénztárkezelés
  • könyvelés előkészítése
  • beérkező telefonhívások, e-mailek, ajánlatkérések és megrendelések kezelése
  • árajánlatok, megrendelések készítése
  • betérő ügyfelek kiszolgálása
  • irodai adminisztráció (számlák bevételezése, postázás, iratrendezés stb.)
  • ügyvezető és értékesítők munkájának adminisztratív segítése

Elvárások

  • megbízható, pontos, határidőre történő, önálló munkavégzés
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet irodai alkalmazása)
  • középfokú angol vagy német nyelvtudás
  • hasonló munkakörben eltöltött 2-5 éves gyakorlat
  • új ismeretek elsajátítására való fogékonyság
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és szervezőkészség
  • segítőkész, udvarias magatartás
  • eredményorientált, magabiztos, rugalmas és dinamikus személyiség

Előnyök

  • érdeklődés a természetes építőanyagok iránt

Amit kínálunk

  • kreatív klíma, vagyis dinamikus, ötletekre nyitott, változatosságra törekvő és bevonó
  •  családias munkahelyi légkör, sok humorral
  • szakmai fejlődési lehetőség az építőipar és a lakberendezés területén
  • szinte minden nap új kihívások
  • stabil, hosszú távú, felelősségteljes munkakör
  • biztos megélhetési lehetőség
  • fix fizetés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!