Szerviz munkafelvevő állás Érden a Di-Fer Kft.-nél

DI-FER Kft.
Érd
2024. 01. 02.

A Di-Fer Kft. új- és használt autók kereskedelmével és szervizelésével foglalkozó cég munkatársai közé munkatársat keres az alábbi pozícióban:

Szerviz munkafelvevő

Feladatok

  • Szerviz előjegyzés tervezése, követése
  • Árajánlat készítése és egyeztetés a megrendelővel
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése, munkafelvételi folyamat lebonyolítása és szervezése
  • Javítási feladatok elosztása, ütemezése, folyamatos kapcsolattartás a szerelőkkel
  • Elvégzett munkák ellenőrzése, gépkocsi átadása
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • Flotta partnerek szerviz igényeinek teljes körű lebonyolítása
  • Munkalapok készítése, számlázás

Elvárások

  • Munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú, műszaki középfokú végzettség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • Ügyfélközpontú beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyök

  • Ssangyong, Kia, Suzuki, Opel, Mitsubishi típusú gépjárművek ismerete
  • A munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Főállású alkalmazotti jogviszony; stabil jövőkép, megbízható háttér
  • Versenyképes bejelentett jövedelem;
  • Közel 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük a munkádat.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott