Porlakk gyártó munkatársat keresünk Érden

Egrokorr Festékipari Zrt.
Érd
Nettó 290 000 Ft - 290 000 Ft / Hónap
2024. 03. 07.

Cégünk 150 éves múlttal rendelkező hazai festékgyártó középvállalkozás, mely ipari és lakossági festékek gyártásával és fejlesztésével foglalkozik érdi telephelyén.

Az EGROKORR Zrt. gyártási palettáján több mint 11000 féle festék szerepel, melyet lakossági felhasználók, ipari vállalatok, kisiparosok, nagykereskedők, egyéni vállalkozók részére dolgozott ki.

Különleges festékkínálatában éppen úgy szerepel a nehéz korróziós bevonó anyag, kádfelújító zománcfesték, üvegfesték, PVC festék, huzallakk, karácsonyfadísz-lakk, mint a magas minőségű ipari bevonatok: porlakkok, vízzel hígítható mártózománcok, szilikon fugamasszák.

Feladatok

  • Festékgyártó üzemben betanított munkavégzés, porlakkgyártó gépkezelő munkakörben.

Elvárások

  • Középiskolai /szakmunkás végzettség.
  • Alapos, igényes és hatékony munkavégzés.

Előnyök

  • Gépkezelői tapasztalat, megbízhatóság, önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Mtv. szerinti napi 8 órás munkaidő, délelőtti műszakban
  • Versenyképes munkabér
  • Cafeteria juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Sikeres, összetartó, dinamikus csapat
  • Munkába járás támogatás

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!