Raktározás, logisztika

Raktáros kollégát keresünk törökbálinti (DEPO) raktárunkba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint
2017. 10. 03. 10:58

A törökbálint DEPO területén lévő raktárunkba keresünk azonnali kezdéssel raktáros munkatársat főállású munkakörbe, nappali, egy műszakos munkarendbe.

Feladatok:

  • komissiózás,
  • rendelések összeszedése,
  • termékszállítás előkészítése,
  • anyagmozgatás, targoncázás

Előny:

  • érvényes targoncavezetői jogosítvány,
  • “B” kategóriás jogosítvány,
  • raktározás-logisztika területén szerzett tapasztalat.

Cégünk a magyar piac élvonalába tartozik, iskolaszerek, iskolai papíráruk gyártásával és forgalmazásával foglalkozik.

Fizetési igénnyel megjelölt fényképes önéletrajzát az rlugosi@arsuna.hu e-mail címre várjuk.