Érdi szállodában szobaasszony munkakörben álláslehetőség

HOPE KERION Kft.
Érd
2021. 07. 08.

Az Érden található Szőcs Géza Nemzeti Lovaskultúra központban újonnan épülő, színvonalas és fiatalos 3*-os szállodába szobaasszony munkatársakat keres.

Pályakezdők jelentkezését is örömmel fogadjuk!

Feladatok

  • szállodai szobák, fürdőszobák takarítása,
  • ágyneműk, törölközők cseréje,
  • közösségi terek takarítása
  • önálló, alapos munkavégzés.

Elvárások

  •  precíz, igényes munkavégzés
  •  megbízhatóság,
  • magas munkabírás, terhelhetőség.

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.
  • jogosítvány

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, biztos hátterű munkalehetőséget biztosítunk.
  • Versenyképes motivációs bér
  • Minden dolgozónknak étkezés és korlátlan kávé fogyasztás biztosított.
  • Családias környezetben, fiatal, jó hangulatú csapatban dolgozhatsz.
  • Folyamatosan támogatunk, elismerünk és segítünk a fejlődésben, hogy tökéletesen végezhesd a munkád.
  • természetközeli helyszín, szép környezet, megfelelő munkakörülmények

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott