Raktározás, logisztika

Érdi csapatunkba nemzetközi gépkocsivezető kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd és környéke
2020. 08. 03. 10:01

Családi vállalkozás vagyunk kevés autóval Érden.

Keresünk gyakorlattal rendelkező nemzetközi kamionsofőrt azonnali kezdéssel.

Feltétel az AETR ismerete és alkalmazása, okostelefon használata. Nyerges, ponyvás, Daf-Krone szerelvények. Kocsigazda rendszer, nincs palettacsere, nincs gyűjtő.

Feladatok:

  • Uniós munka német-olasz-osztrák viszonylat. Az árú többnyire papír.

Elvárások:

  • Feltétel az AETR ismerete és alkalmazása, okostelefon használata.

Amit kínálunk:

  • A munkarend 2/1 3/1 hét.
  • Fizetés euróban hónap 10. napjáig egyben.
  • Kezdő kereset: Alapbér plusz 60 euró napidíj, a váltás napjára és hétvégére is.
  • Váltás Ausztriában céges autóval.
  • Munkaruha, védőeszközök, telefon, internet.
  • Ledolgozott egész hónapra 2100 euró, 720 000 ezer forint.

Köszönjük a figyelmet.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet.

  • Email: "Jelentkezem" gombra kattintva
  • Telefon: 0036 209 565 263 - Nagy István