Személyszállításra munkatársat keresünk Érd és környékén

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. munkavállalót keres személyszállító munkakörbe.

Munkavégzés helye:

  • Érd és környéke

Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését is várjuk.

Jelentkezzen önéletrajz megküldésével „személyszállító” jeligére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

 Érdeklődhet a 0620/366-3993-os telefonszámon 8 -12 óra között.

Feladatok

  • Munkatársak reggeli, délutáni és esti szállítása a cég telep-és munkahelyeire gyűjtőpontokról.
  • Munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Rutinnal rendelkező balesetmentes közlekedés
  • Pontosság
  • Felelősségteljes és együttműködő személyiség
  • Rugalmasság és megbízhatóság
  • Jó kommunikációs készség, csapatszellem és szociális érzékenység

Amit kínálunk

  • Teljes, vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Változatos feladatok, műszakhoz igazodó munkarend
  • Biztonság, korszerű járművek
  • Összetartó, jó csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott