Vérvételi asszisztens munkatársat keresünk Százhalombattára részmunkaidőben

Az Optimum-med Kft. kiemelt Synlab partnerként szakképzett vérvételi asszisztenst keres százhalombattai rendelőjébe hétfői napokra.

Az Ön lehetősége mert:

  • szakmai tapasztalatát bővítheti
  • család vagy főállás mellett is végezhető
  • oktatás biztosítunk
  • betanulási időszakot biztosítunk
  • munkába járását biztosítjuk
  • pályakezdőként szeretne érvényesülni

Hívjon és érdeklődjön telefonon: +36 20 745 4357

Feladatok

  • kért laboratóriumi vizsgálatok regisztrálása, dokumentálása
  • vérvétel és mintaátvétel szakmai szabályoknak megfelelően
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások

  • minimum középfokú egészségügyi végzettség
  • egészségügyi nyilvántartási hivatalnál regisztrációval rendelkezzen
  • empatikus, de határozott fellépés
  • precíz mintakezelés

Előnyök

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű részmunkaidős munkaviszony
  • korszerű, modern munkakörnyezet
  • betanulási időszak biztosítása
  • oktatás

Foglalkoztatás jellege

  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!