Raktározás, logisztika

Sóskúti telephelyünkre keresünk C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sóskút
Fizetés: Nettó 200000 - 250000 / hónap
2019. 09. 16. 11:56

Sóskúti telephelyünkre keresünk tapasztalattal rendelkező C kategóriás jogosítvánnyal rendelkező munkavállalót.

Kiemelkedő  jövedelem.

Érdeklődni:  20/ 9441-499

Feladatok:

  • Partnerek  részére  áru szállitás - Pest  megye  és  országos

Elvárások:

  • Tapasztalattal  rendelkezzen,  C  kategóriás  jogositvány,  -  esetlegesen   targonca jogositvány

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő  jövedelem