Személyszállítási munkakörben álláslehetőség megváltozott munkaképességű munkavállalóknak Érden

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft.. megváltozott munkaképességű munkavállalókat keres személyszállítási munkakörbe.

Feladatok

  • Munkatársak szállítása Érdről és környékéről Szigetszentmiklós, Törökbálint és Gyál térségében található telephelyeinkre, céges mikrobusszal
  • Munkához kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Felelősségteljesség, szociális érzékenység
  • Pontosság, rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Megváltozott munkaképességet igazoló dokumentumok

Előnyök

  • Korábbi munkatapasztalatok személyszállításban.
  • Előzetes munkavégzés hátrányos helyzetű és/vagy megváltozott munkaképességű személyekkel

Amit kínálunk

  • Hosszú távú és stabil, teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Bejelentett munkaviszony
  • Összetartó, jó csapat

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!