Raktáros és áruszállító munkatársat keresünk Tárnokon

Ko-Szig Kft.
Tárnok
2019. 02. 07.

Áru átvevő- kiadó és mozgató munkatársat keresünk!

Targonca jogosítvány nem hátrány.

Termékek rendszeres mozgatása, átvétele, kiadása.

Kézi és gépi mozgatás egyaránt elvárt.

Saját termékeink felpakolására kiszállítására és lepakolására keresünk gépkocsi vezetőt.

Termékeinket telephelyünkön általában többen pakoljuk fel, a helyszíneken gyakran van segítség.

További részletekért kérem keressen minket irodánkban.

Ko-szig Kft
Tárnok Sóskúti út 3916 Hrsz

Feladatok

  • Napi feladatok elvégzése.
  • Vevők segítése, kiszolgálása, áru kiadása.
  • Ha nincs feladat akkor önálló tevékenység (telephely tisztán tartása, rendszerezés, stb)

Amit kínálunk

  • Fix havi bérezés.
  • Megfelelő ellátás.
  • Jó munka közösség.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános