Adminisztráció, irodai munka

Irodai asszisztens állás Sóskúton angol nyelvismerettel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sóskút
2018. 10. 26. 13:36

Magyar tulajdonú, természetes köveket, valamint építőipari segédanyagokat gyártó- és forgalmazó cég irodai árubeszerzésekhez asszisztenst keres.

Feladatok:

  • üzleti levelezés angol nyelven
  • új beszállítok felkutatása, árak, katalógusok beszerzése
  • rendszeres kapcsolattartás a beszállítókkal
  • rendelések elkészítése, ellenőrzése, aktualizálása
  • áruszállítási szerződések előkészítése, megkötése
  • adatbázisok kezelés ERP Integrált Ügyviteli Rendszerben
  • vezető adminisztratív feladatok háttértámogatása

Feltételek:

  • államilag vagy nemzetközileg elismert angol nyelvvizsga
  • jó fogalmazási készség
  • jó kapcsolatteremtő és megtartó képesség
  • számítógépes alapismeretek (Microsoft Office, Internet stb.)
  • kiváló szervező készség, kreatív, megbízható, lojális, nyitott
  • önállóan dolgozni tudó

Előny:

  • nyelvtudás több nyelven
  • hasonló munkakörben szerezett tapasztalat
  • építőiparban való jártasság

Amit ajánlunk: –

  • családbarát munkakörnyezet, szabad hétvégék
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • biztos jövedelem
  • napi egyszeri, térítésmentes meleg étkezés

Magyar és angol önéletrajzzal, bérigény megjelölésével az alábbi elérhetőségen:

  • E- mail cím: allas@csepp-koker.com