Kereskedelem, értékesítés

Árufeltöltő-pénztáros állás Budaörsön teljes- és részmunkaidőben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Budaörs
2018. 07. 19. 10:46

A Flying Tiger Copenhagen újonnan nyíló budaörsi üzletébe teljes- és részmunkaidős eladókat keresünk.

Feladatok:

  • Használd a kreativitásodat, hogy az új termékek kihelyezése elnyerje a látogatók tetszését
  • Biztosítsd, hogy a polcokon mindig elegendő termék legyen, és a vásárlókat tiszta, otthonos környezet fogadja.
  • Részesítsd a vásárlókat szakszerű és udvarias kiszolgálásban a pénztárban is, hogy az üzletből jó élménnyel távozzanak és mihamarabb visszatérjenek hozzánk

Téged keresünk, ha szereted a pörgést, tudsz csapatban dolgozni, jó hangulatot teremteni és felelősséget vállalni.

Légy talpraesett, segítőkész és igényes a munkádra.

Előny, ha van már kereskedelmi tapasztalatod és ha beszélsz angolul.

Fényképes önéletrajzokat a hr.hu@tiger-stores.hu email címre várjuk!