Raktározás, logisztika

Áruellenőr-árukiadó munkakörbe keresünk kollégákat Érden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
Fizetés: Nettó 0 - 180000 / Hónap
2018. 04. 19. 09:16

Áruellenőr-árukiadó munkakörbe keresünk kollégákat Érden található raktárunkba, akár azonnali kezdéssel is.
Két műszakos munkarend, hétfőtől-péntekig, 08.00-16.30-ig, 10.00-18.30-ig.

Feladatok:

  • Összekészített áruk ellenőrzése, számolása.
  • Raklapok fóliázása.
  • Ellenőrzött áruk kiadása kézi béka használatával.

Elvárásaink:

  • Pontosság, precizitás.
  • Jó kommunikációs képesség.

Elérhetőség:

  • peter.torontali@cargogate.hu