Gyártás, termelés

Gépkezelő munkatársat keresünk budapesti munkavégzésre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Törökbálint
2018. 03. 26. 15:37

Szublimációs reklámtárgyak, nyakpántok, szemüvegtörlők gyártásával foglalkozó cégünk munkatársat keres Betanított munkás – Gépkezelő pozícióba.

Munkavégzés helye: 1224 Budapest, Dózsa György út 105. TT Ipari Park

Feladatok:

  • hőprések kezelése, karbantartása
  • alapvető beállítási feladatok ellátása
  • gépek kiszolgálása alapanyagokkal
  • termelés folyamatosságának biztosítása
  • betanított munka, csomagolás
  • a megrendelt termékek esetleges kiszállítása
  • beérkező illetve kimenő áruk ki-, és berakodása
  • leltározásban való aktív közreműködés

Elvárások:

  • pontos, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • monotonitástűrés
  • megfelelő kommunikációs készség, határozottság

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • műszaki beállítottság
  • budaörsi, törökbálinti, diósdi lakcím!

Amit ajánlunk:

  • azonnali kezdés
  • versenyképes fizetés
  • túlóra mentes közeg
  • munkavégzés 8-16.30-ig
  • kizárólag hétfőtől-péntekig dolgozunk!

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: stilusjel@stilusjel.hu