Építőipar, építészet

Kapuszerelés munkakörbe keresünk szerelő munkatársat Érden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2017. 07. 10. 14:41

Érdi kaputechnikai cég keres jogosítvánnyal rendelkező szerelő munkatársat.
Ha gyerekkorodban Te is mindent szét szedtél, és utána össze is tudtad rakni és működött is, akkor téged keresünk!
Ha nem ebben a szakmában dolgoztál nem probléma, mi megtanítunk és utána már ezt is össze tudod rakni és működni fog.

Főbb feladatok:

  • Garázskapuk szerelése és szervizelése
  • Kerti kapunyitó meghajtások telepítése és szervizelése
  • Kapuk karbantartása
  • Szervizes ajánlatok készítése

Elvárások:

  • “B” kategóriás jogosítvány
  • Együttműködési és kommunikációs készség
  • Problémamegoldó szemlélet és képesség
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Villanyszerelési ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Hegesztési gyakorlat
  • Szakmai elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Családias hangulat
  • Versenyképes jövedelem

Fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajz, juttatási igényeket tartalmazó motivációs levéllel a splendidallas@gmail.com e-mail címre