Szerkezetlakatos munkatársat keresünk hosszú távú érdi munkavégzésre

Cégünk közel 20 éves tapasztalattal rendelkezik technológiai konténerek kialakítása, valamint egyedi tengeri raktárkonténerek átalakítása terén.

Feladatok

  • Tengeri konténerek átalakítása, vágása, hegesztése
  • Technológiai konténerek specifikáció alapján történő előkészítése
  • Tartószerkezetek, nyílászáró keretek, nyílászárók adott méretben történő elkészítése

Elvárások

  • Min. 2 éves szerkezetlakatos tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Igény a folyamatos szakmai fejlődésre
  • Önálló, precíz, hatékony munkavégzés
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyök

  • Érd és környéki lakhely
  • Emelőgépkezelői, targoncavezetői jogosítvány
  • Szerkezetlakatos végzettség

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő juttatási csomag (akár cégautóval)
  • Határozatlan idejű munkaviszony – hosszútávú munkalehetőség
  • Részmunkaidő- vagy teljes munkaidő opció

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!