Takarító állás Érd, Elvira utcai irodában munkanapokon 16-20 óráig

Columen Security Kft.
Érd
2023. 04. 04.

Irodák napi piperetakarítására keresünk kollégát. A munkát későbbi órákban is lehet kezdeni de korábban nem.

Feladatok

  • Irodák, mosdók és WC-k, öltözők, teakonyha, folyosók és lépcsők és a bennük lévő bútorok portalanítása, padlók porszívózása és felmosása, szemetesek ürítése, csapok, WC-k és zuhanyzók vízkőtelenítése, tükrök és kapcsolók tisztítása, pókhálózás.

Elvárások

  • irodai takarításban szerzett tapasztalat,
  • jó megjelenés,
  • energikus, sportos és igényes munkavégzés,
  • Erkölcsi bizonyítvány (bűntetlen előélet),

Amit kínálunk

  • Fizetés: 140.000,- nettó

A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg. (munkanapokon 9-15 óráig hívható)

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott