Raktári állványszerelő álláslehetőség Törökbálinton

Hosszútávú, stabil munkát keresel? Csatlakozz ÁLLVÁNYSZERELŐ csapatunkhoz!

Feladatok

  • Raktári állványrendszerek építéséhez és javításához keressük új kollégáinkat ÁLLVÁNYSZERELŐ pozícióba az alábbi indulási helyek bármelyikéről: Pilisvörösvár, Piliscsaba, Zsámbék, Bicske, Biatorbágy, Törökbálint, Érd.

Elvárások

  • Előny, ha gyakorlott vagy elektromos kéziszerszámok használatában, van szerelési tapasztalatod (építőipar vagy egyéb szerelési munkában), gyorsan tanulsz, józan életvitelű, jó fizikai állapotú vagy, és szívesen dolgozol csapatban.

Amit kínálunk

  • Egyműszakos munkarend (hétfőtől péntekig, heti 40 óra), munkaruházat, fiatal csapat, fejlődési lehetőség, bejelentett bér (nettó 315.000 Ft/hó juttatási csomag).
  • Ha ismersz még valakit, akivel szívesen dolgoznál együtt ajánld őt is és belépéskor ajánlási bónusszal jutalmazzunk.

Jelentkezés: a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!