Tapasztalt kozmetikust keresünk Érden

Body Helper Kft.
Érd
Nettó 250 000 Ft - 320 000 Ft / Hónap
2022. 09. 14.

Tapasztalt kozmetikust keresünk bővülés miatt exkluzív érdi szalonunkba mielőbbi munkakezdéssel.

Ha csapatunk tagja leszel nem kell vállalkozóként a fent maradásért küszködnöd, sem nyugtalanul forgolódnod éjjelente vagy az egyéb háttérmunkákkal bajlódnod.

Csináld amit szeretsz szívvel lélekkel, mi csak ennyit kérünk. E mellett a pozíció mellett van életed, szabadidőd és stabil háttered.

Feladatok

  • Vendégek szakszerű kezelése / dióda lézeres szőrtelenítés / arckezelések / gépi testkezelések
  • Munkaterület tisztán és rendbentartása
  • Fogyóeszközök leltározása szükség esetén rendelés továbbítása az illetékes kollégának

Elvárások

  • Kozmetikus  végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat minimum 1-2 év
  • Megbízhatóság, magabiztosság, lojalitás
  • A szakma szeretete és lelkes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség, empatikus viselkedés
  • Vendégek igényeihez való alkalmazkodás képessége (rugalmasság)
  • Tanulni, fejlődni vágyás
  • Hosszú távú elköteleződés.

Előnyök

  • a hosszabb szakmai gyakorlat megléte,
  • alakformáló és anti-aging berendezések alkalmazásában szerzett gyakorlat,
  • dióda lézeres berendezés használatában való tapasztalat

(de nem elvárás!)

Amit kínálunk

  • Bejelentett stabil hosszútávú munka
  • Évente növekedő fizetés
  • Szakmai továbbképzések
  • Alap béren kívüli juttatások teljesítmény szerint
  • Munkavégzés 2 műszakban heti váltásban vagy megbeszélés szerint
  • Prémium kozmetikumok és gépek a minőségi munkavégzéshez
  • Színvonalas munka környezet
  • Barátságos légkör és korlátlan kávé

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!