Fémipari munkást keresünk, pályakezdőt is Martonvásár helyi telephelyünkre

Keramix Hungary Kft

Lemezmegmunkálással foglalkozó cég martonvásárhelyi telephelyére új kollégát keres!

Hegesztésben, lakatos munkában, fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat, Martonvásárhoz közeli lakhely előnyt jelent.

Elvárások: precíz, öálló  munkavégzés

További információ:

A bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon, vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok

  • Fém, lemez munkák
  • Tapasztalattól függően, kézi megmunkálástól (fúrás csiszolás, furatolás)- gépi megmunkálásig (lézervágás-hegesztés, élhajlítás)

Elvárások

  • Pontos precíz, önállálló munkavégzés

Előnyök

  • Műhelymunkában, hegesztésben, lézervágásban, cnc megmunkálásban, élhajlításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fiatalos munkakörnyezet, versenyképes fizetés, folyamatos képzés, továbbfejlődési lehetőség

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott