Tapasztalattal rendelkező szakácsokat keresünk Érd Ófaluban működő éttermünkbe

NOÉ Bt.

Szakács

Munkavégzés helye: Érd

2022. 02. 09.

Érd Ófaluban működő, dinamikusan fejlődő éttermünk csapatába szakképzett és motivált szakácsok jelentkezését várjuk azonnali kezdéssel, hosszútávú munkavégzésre!

Feladatok

  •  Az ételek magas színvonalon történő elkészítése, tálalása, munkaterület tisztán tartása.
  • Áru átvétel, kollégák munkájának segítése, csapatban együttmüködés.
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása.
  • Higiéniai és konyhatechnológiai szabályok betartása és betartatása.
  • Konyhával kapcsolatos raktári feladatok ellátása

Elvárások

  • magyaros és nemzetközi konyha ismerete
  • munkájára igényes
  • önállóan és csapatban dolgozni képes
  • ambiciózus
  • rugalmas
  • precíz

Amit kínálunk

Amire biztosan számíthatsz tőlünk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!