Tapasztalattal rendelkező szakácsokat keresünk Érd Ófaluban működő éttermünkbe

NOÉ Bt.
Érd
2022. 02. 09.

Érd Ófaluban működő, dinamikusan fejlődő éttermünk csapatába szakképzett és motivált szakácsok jelentkezését várjuk azonnali kezdéssel, hosszútávú munkavégzésre!

Feladatok

  •  Az ételek magas színvonalon történő elkészítése, tálalása, munkaterület tisztán tartása.
  • Áru átvétel, kollégák munkájának segítése, csapatban együttmüködés.
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása.
  • Higiéniai és konyhatechnológiai szabályok betartása és betartatása.
  • Konyhával kapcsolatos raktári feladatok ellátása

Elvárások

  • magyaros és nemzetközi konyha ismerete
  • munkájára igényes
  • önállóan és csapatban dolgozni képes
  • ambiciózus
  • rugalmas
  • precíz

Amit kínálunk

Amire biztosan számíthatsz tőlünk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejelentett munkaviszony
  • Modern munkakörnyezet
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!