Takarító kollégát keresünk érdi iroda takarítására

TAXALAND Számviteli Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Érd
Bruttó 110 000 Ft - 110 000 Ft / Hónap
2022. 01. 26.

Érdi 130 m2 iroda takarítására megbízható, leinformálható takarítót keresünk bejelentett munkaviszonyban.

Munkaidő: heti 10 óra.

Munkaidő beosztása: - szerdai napokon 18-tól 20 óráig

  • csütörtökön vagy pénteken (választhatóan) napközben 4 óra, előzetes egyeztetés alapján
  • a hétvégi napok egyikén napközben, választhatóan.

Feladatok

  • 130 m2 iroda takarítása
  • A szükséges eszközöket, takarítószereket biztosítjuk.

Elvárások

  • Fontos, hogy a jelentkező önmagára és környezetére is igényes legyen.
  • Hosszú távú megoldást szeretnénk, ezért kérjük, hogy csak akkor jelentkezzen, ha valóban igényt tart a munkára és teljesíteni is tudja azt.
  • A munkakör kizárólag munkaviszonyban tölthető be.

Előnyök

  • Referencia, irodai takarításban szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Bejelentett munkahely heti 10 órás munkaviszonyban, Bruttó bér: 110.000 Ft, próbaidő 90 nap.
  • Szabadság tervezhetően kiadásra kerül.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!