Könyvkötőt / betanított könyvkötőt / digitális nyomdagép kezelőt keresünk Érden

Érdi Rózsa Kft.
Érd
2021. 11. 04.

Két évtizede, több műszakos rendben működő, folyamatosan fejlődő Érd-Parkvárosi nyomdánkba keresünk kollégákat kötészetünkre.

Hajtogatógép, beakasztó, egyenes vágó gépek kezelése a feladat. Betanítást vállaljuk. Versenyképes jövedelem, kulturált munkahely, jó kollektíva!

Távolabb lakók számára jelentős összegű lakhatási támogatást és uti költséget biztosítunk.

Jelentkezni üzemünkben (bejelentkezés után tekinthető meg a cím) vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva önéletrajz megküldésével.

Feladatok

  • Nyomdai hajtógató gép, ragasztó kötő gép kezelése, egyenes vágógép kezelése.
  • Digitális nyomdagép kezelése, ebben a pozícióban minimális számítástechnikai tudás szükséges, betanítást vállalunk!

Elvárások

  • Pontosság, lendületes munkavégzés!

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat!

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem!
  • Biztos munkahely!
  • Kultúrált munkakörnyezet!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott