Online marketinges álláslehetőség Érden

Pitbullcase Kft.

Online marketing

Munkavégzés helye: Érd

2021. 10. 22.

A Pitbullcase Kft. munkatársat keres Online Marketinges munkakörben.

Közel 6 éve foglalkozunk egyedi telefontokok gyártásával és forgalmazásával a hazai, és hamarosan a nemzetközi piacon is.

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan növekvő, biztos háttérrel rendelkező céghez csatlakozni és szakmán belül is hosszútávú munkalehetőséget keresel, szeretettel várjuk jelentkezésedet.

Munkaidő:

Teljes munkaidő az irodánkban heti 5 munkanap.

Szükséges végzettség:

Minimum középfokú végzettség.

Munkavégzés helye:

2030 Érd, Aradi utca 68.

Ha úgy gondolod, Te vagy az, akit keresünk és Te is szívesen lennél egy elhivatott csapat tagja, akkor küldd el a fényképes önéletrajzodat bérigénnyel ellátva,  a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük kizárólag komoly szándékkal jelentkezz!

Vedd figyelembe a fent leírt követelményeket, valamint a munkavégzés helyét.

Illetve, kérjük csak abban az esetben küldd el a jelentkezésedet, amennyiben ahhoz fényképet is csatolsz és nem okoz gondot a bejárás (Érd), valamint a munkakörnél meghatározott elvárások teljesítése.

Feladatok

  • Aktív részvétel a marketing-stratégia kialakításában.
  • Facebook-, Insta hirdetések, kampányok felépítése.
  • Szövegírás, kampánykezelés, optimalizálás.
  • Közösségi média marketingfelületeinek kezelése, szövegírás.
  • Egyeztetés a vezetővel a reklám- és marketingtevékenységekről, kampányötletekről.

Elvárások

  • Minimum 1-2 év tapasztalat online marketing területen.
  • Analitikus gondolkodás, értékesítési szemlélet, kreativitás.
  • Közösségi média hirdetési felületeinek ismerete (elsősorban Facebook, Instagram).
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Önálló, pontos munkavégzés.

Előnyök

  • Kreatív és célratörő személyiség.
  • Flexibilis munkakészség.
  • Csapatjátékosság.
  • Szövegírói tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés.
  • Korszerű eszközök biztosítása: asztali számítógép, laptop, mobil.
  • Családias munkakörnyezet.
  • Igényes irodai környezet.
  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalkozás, hosszú távú munkalehetőség.
  • Képzési lehetőségek biztosítása.
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Változatos és kreatív feladatok, projektek.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!