Webáruházi ügyfélszolgálatos, site manager állás Román nyelvtudással rendelkezőknek

Cégünk romániai online terjeszkedése okán ügyfélszolgálatos, site manager munkakörbe keresünk tökéletes román nyelvtudással rendelkező munkatársat.

Az Okosgazdi.hu Magyarország egyik vezető kisállateledel és felszerelés, valamint akvarisztikai webáruháza.

Raktárunk és irodánk Budafokon / Nagytétényen (Budapest XXII. ker.), a Camponához közel található.

Román nyelven megírt önéletrajz, motivációs levél a jelentkezés során előnyt jelent.

Feladatok

  • Telefonos ügyfélszolgálat román nyelven
  • Vásárlói emailek megválaszolása román nyelven
  • Tartalomfrissítés román nyelven
  • Kampánykezelés

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Tökéletes román nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Ügyfélszolgálat és/vagy online értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkát kedvelő, terhelhető, pozitív személyiség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Román nyelven megírt önéletrajz, motivációs levél a jelentkezés során előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Rendes munkarend (8:00-16:30 között, csak hétköznap)
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikusan bővülő, innovatív cégnél
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • A bejárással összefüggően üzemanyag költségtérítést nyújtunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!