Webáruházi ügyfélszolgálatos, site manager állás Román nyelvtudással rendelkezőknek

Okosgazdi Kft.

Ügyfélszolgálat

Munkavégzés helye: Budapest XXII. kerület

2021. 10. 08. 11:40

Cégünk romániai online terjeszkedése okán ügyfélszolgálatos, site manager munkakörbe keresünk tökéletes román nyelvtudással rendelkező munkatársat.

Az Okosgazdi.hu Magyarország egyik vezető kisállateledel és felszerelés, valamint akvarisztikai webáruháza.

Raktárunk és irodánk Budafokon / Nagytétényen (Budapest XXII. ker.), a Camponához közel található.

Román nyelven megírt önéletrajz, motivációs levél a jelentkezés során előnyt jelent.

Feladatok

  • Telefonos ügyfélszolgálat román nyelven
  • Vásárlói emailek megválaszolása román nyelven
  • Tartalomfrissítés román nyelven
  • Kampánykezelés

Elvárások

  • Min. középfokú végzettség
  • Tökéletes román nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Ügyfélszolgálat és/vagy online értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Csapatmunkát kedvelő, terhelhető, pozitív személyiség
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Román nyelven megírt önéletrajz, motivációs levél a jelentkezés során előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Rendes munkarend (8:00-16:30 között, csak hétköznap)
  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődés lehetősége egy dinamikusan bővülő, innovatív cégnél
  • Hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • A bejárással összefüggően üzemanyag költségtérítést nyújtunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Egyéb

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!