Könyvelő kollégát keresünk biatorbágyi könyvelőirodánkba

Mortan Kft.
Biatorbágy
2021. 09. 10.

Biatorbágyi könyvelőirodába keresünk egy kollégát.

Fiatalos, modern, digitalizált Környezet.

Minden ami lehetséges az automatizálva van, ezzel megkönnyítve a napi munkát.

Feladatok

  • Főállásban, könyvelési feladatok ellátása, kontírozás, év végi zárlati feladatokban aktív részvétel.
  • Vevő-szállítók egyeztetése, ügyfelekkel kapcsolattartás.

Elvárások

  • Középfokú szakírányú végzettség szükséges, minimum képesített könyvelő.

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői végzettség, könyvelőirodai tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés,
  • amikor home office munkavégzés van akkor saját laptop,
  • modern irodai környezet,
  • új számítástechnikai eszközök, teljes digitalizáció.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!