Érdi családi bölcsődébe munkatársat keresünk

Szeretnél egy jó csapatban dolgozni?

Szereted a gyerekeket?

Családi bölcsőde keres csapatába tapasztalattal rendelkező kisgyermekgondozót vagy családi bölcsőde vezetőt.

 A munkavégzés ideje heti 40 óra.

Munkakezdés akár azonnal!

Feladatok

  • Meghatározott napirend szerint segít a gyermekek gondozásában, öltöztetésében, tisztálkodási teendők ellátásában.
  • A nevelési terveknek megfelelően tevékenyen részt vesz a gyermekcsoport életében.
  • Az étkezések kulturált lebonyolításában aktívan közreműködik, segít az ételek kiosztásában, az edények leszedésében.
  • A nyugodt pihenés feltételeinek megteremtéséhez lerakja az ágyakat, ágyneműket, a gyermekek jelének figyelembevételével.
  • A játék- és egyéb tevékenységekhez szükséges eszközök előkészítésében közreműködik.
  • A gyermekek érkezésekor és távozásakor szükség szerint segít az öltözőben.
  • Türelmes, kedves hangnemmel segíti a nevelőmunkát, a gyermekek szokásrendjének alakulását.
  • Alkotói módon együttműködik a  munkatársaival.
  • Az ünnepélyeken, hagyományokban aktívan közreműködik a szervezési feladatokban.
  • Udvari játék alkalmával segíti a gyermekcsoportot, felügyelve a biztonságos játékra.
  • A környezet esztétikai rendjének megteremtésében aktívan közreműködik.

Elvárások

  • Megbízhatóság,
  • türelem,
  • kedvesség,
  • jó kapcsolatteremtő képesség

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Vidám légkör,
  • jó csapat,
  • versenyképes fizetés.

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!