Bölcsődei dajka pozícióban álláslehetőség Érden

Törpe-Lak Kft.
Érd
2021. 07. 15.

A Törpe-Lak Családi Bölcsőde felvételt hirdet Bölcsődei dajka munkakörre.

Foglalkoztatás jellege: Határozatlan időre, teljes munkaidő (8 óra).

Munkaidő: 8.30-17.00

A munkavégzés helye: 2030, Érd, Törcsvári u. 91.

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

Pályázat benyújtásának helye, határideje, és módja:

Az oldalon keresztül 2021. július 31-ig!

Információ: https://torpelak.hu; vagy a bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon.

Feladatok

  • A bölcsődei csoport környezetének, helyiségeinek tisztán tartása, higiéniai és takarítási feladatok ellátása,
  • Konyhai feladatok: az étkezések előkészítése, mosogatás stb.,
  • Gyermekágyak előkészítése; bölcsődei textíliák cserélése, kimosása.
  • A kisgyermeknevelők munkájának segítése.

Elvárások

  • empátia,
  • csapatszellem,
  • türelem,
  • pontosság,
  • rugalmasság,
  • megbízhatóság

Pályázati feltételek:

  • 8 általános, egészségügyi alkalmasság
  • min. 5 év releváns szakmai gyakorlat dajka munkakörben

Előnyök

  • bölcsődei dajka végzettség,

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • családias légkör,
  • ingyenes étkezés,
  • kiváló, minőségi környezet,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • nyugdíjasok jelentkezését is várjuk!

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!