Online marketinges állás Érden

Pitbullcase Kft.

Marketing, média

Munkavégzés helye: Érd

2021. 07. 01. 15:13

A Pitbullcase Kft. munkatársat keres Online Marketinges, Social Marketinges és Junior marketinges munkakörbe.

Közel 6 éve foglalkozunk egyedi telefontokok gyártásával és forgalmazásával a hazai, és hamarosan a nemzetközi piacon is.

Amennyiben szeretnél egy dinamikusan növekvő, biztos háttérrel rendelkező céghez csatlakozni és szakmán belül is hosszútávú munkalehetőséget keresel, szeretettel várjuk jelentkezésedet.

Feladatok

  • Aktív részvétel a marketing-stratégia kialakításában,
  • Javaslatok kidolgozása a marketing stratégia változtatásaira-, fejlesztésére vonatkozóan,
  • Rendszeres kommunikáció a grafikusokkal, a kreatív koncepciók megalkotása kapcsán,
  • Weboldalaink Marketing stratégiájának, kampányainak koordinálása, új lehetőségek keresése,
  • Goolge Ads és Facebook hirdetések kezelése, kampányépítése, optimalizálása,
  • Hirdetési statisztikák – heti riportok, elemzések készítése,
  • Weboldalaink eladásainak analízise, illetve költségvetésének rendszeres ellenőrzése,
  • Közösségi és médiafelületek kezelése, nyomon követése,
  • Közreműködés a márka-arculatok fejlesztésében,
  • Egyeztetés a vezetővel a reklám, és marketingtevékenységekről, kampányötletekről.,
  • Adatok gyűjtése a piaci környezetről, kereslet-kínálat alakulásáról, a vevők összetételéről, a vásárlási szokásokról.

Elvárások

  • Legalább 1-2 év tapasztalat Online marketing területen vagy ügynökségeknél,
  • Analitikus gondolkodás, értékesítési szemlélet, kreativitás,
  • Social média hirdetési felületeinek haladó szintű ismerete (elsősorban Facebook, Instagram),
  • Google Ads, Analytics haladó szintű ismerete,
  • Kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Kreatívitás,
  • Flexibilis munkakészség,
  • Önálló, pontos munkavégzés.

Előnyök

  • Szövegírói tapasztalat,
  • SEO tapasztalat,
  • Kreatív, dinamikus és merész ötletek a kampányok építéséhez és marketing stratégiák megvalósításához,
  • Marketingirányú végzettség.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés + negyedéves teljesítményarányos jutalék. (Az eredmények és a jó teljesítményed extra elismerése),
  • Magas marketing büdzsé,
  • Korszerű eszközök biztosítása: asztali számítógép, laptop, mobil,
  • Családias munkakörnyezet,
  • Igényes irodai környezet,
  • Fiatal, lendületes csapatban való részvétel,
  • Stabil háttérrel rendelkező magyar vállalkozás, hosszú távú munkalehetőség,
  • Képzési lehetőségek biztosítása,
  • Szakmai kihívások, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • Változatos és kreatív feladatok, projektek.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!