Lejárt hirdetés

Csiszolástechnikai üzletünkbe eladó munkatársat keresünk

F-K TECHNIKA Kft.

Kereskedő, eladó

Munkavégzés helye: Budapest, XXII., KERÜLET

Nettó 170000 - 170000 / Hónap
1970. 01. 01. 01:00

Törökbálint Budaörs határán találaható MM Ipartelepen működő csiszolástechnikai üzletünkben keresünk, új kollégát, eladói munkaörbe.

Elsősorben hölgyek jelentkezését várjuk. Munkaidő: 8.00-16.00. Hétfőtől péntekig.

Érdeklődni:

  • emailben: A "Jelentkezem" gombra kattintva vagy
  • telefonon: Bejelentkezés után tekinthető meg a szám.

Feladatok

  • A munkatárs feladata, a vásárlók kiszolgálása,csomagok összekészítése.
  • Vevőkkel való kapcsolattartás, árukészlet ellenőrzése, rendelések összekészítése.

Elvárások

  • Érettségi,előnyt jelent kereskedelemben szerzett tapasztalat,végzettség.
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése.

Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!