Csomagoló-címkéző állás Gyálon és Budaörsön

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt.

Csomagoló-címkéző (időszakosan is)
munkatársakat keres.

Munkakörülmények:

  • Teljes- és részmunkaidős munkavállalás (heti 40, 36, vagy 24 ó)
  • Elsősorban álló munka, 5-7 kg súlyú dobozok mozgatása
  • Munkába szállítás Gyál központjából, illetve Érdről céges busszal, vagy munkába járás költségtérítése Mt. szerint

Munkavégzés helyszíne: Gyál, Budaörs

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ MUNKAVÁLLALÓK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK !

Érdeklődjön, jelentkezzen telefonon, munkaidőben 8 -16 óra között. Jelentkezését leadhatja a „csomagoló-címkéző” munkakör megnevezésével az oldalon keresztül.

A telefonszám bejelentkezés után látható.

Feladatok

  • Termékek csomagolása, címkézése, dobozolása
  •  A munkaterület tisztán és rendben tartása

Elvárások

  • Meghatározott rendszerben történő pontos munkavégzés,
  • Teljesítményorientált hozzáállás,
  • Monotónia tűrés,
  • Megbízhatóság és rugalmasság,
  • Higiéniai követelmények betartása

Előnyök

  • a feladatokhoz kapcsolódó munkatapasztalat
  • targoncavezetői engedély és gyakorlat

Amit kínálunk

  • Hosszútávon rendszeres-, vagy időszakos munkalehetőség, megbeszélés utáni azonnali kezdéssel
  • Legális, bejelentett munka
  • Pontos, korrekt bérezés

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott