Pénzügyi ERP konzulens munkatársat keresünk Érden

Commit Kft.

IT tanácsadó, elemző

Munkavégzés helye: Érd

2021. 01. 27. 09:54

Ha rendelkezik tapasztalatokkal a vállalati folyamatok területén, és izgalmas, kihívásokkal teli, nem sablonos munkákat szeretne, akkor az Ön munkahelye nálunk található. Vállalatunk, vállalatirányítási szoftver fejlesztésével, értékesítésével, bevezetésével, támogatásával foglalkozik, több mint 20 éves tapasztalattal rendelkezik az üzleti tanácsadás, valamint az ehhez kapcsolódó vállalatirányítási szoftver bevezetése területén.

Vállalatirányítási rendszerünk bevezetéséhez, karbantartásához keresünk felsőfokú végzettségű munkatársat.

Feladatok

  • Rendszerbevezetési projektek menedzselése, projektmenedzsment
  • Cégfelmérés
  • Rendszer-paraméterezés implementáció tesztelés
  • Oktatás
  • Felhasználói konzultáció meglévő ügyfelekkel
  • Dokumentálás

Elvárások

  • Vállalati folyamatok ismerete
  • ERP vagy más ügyviteli szoftver bevezetési, projektvezetői tapasztalat
  • Pénzügyi, számviteli könyvelési ismeretek
  • Gazdasági vagy informatikai felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Ügyfél-orientált gondolkodásmód
  • Szorgalom, precízség
  • Idegen (lehetőleg angol) nyelv ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Adatbázis, vagy programozási ismeretek komoly előnyt jelentenek!

Amit kínálunk

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!