Segédmunkás állás Sóskúton, időszakosan is

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt. építőipari kivitelező csapatába keres munkatársat.

Jelentkezzen, ha

  • van jártassága az építőipari munkákban, végzett legalább egyszerűbb építőipari betanított munkát
  • építőipari szakmája van, és alkalmi vagy tartósabb munkát keres

Munkavégzés helye: Érdi központtal, változó, közeli településeken (jelenleg Sóskúton)

Azonnali kezdés próbanappal.
Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését is várjuk

Jelentkezzen telefonon, munkaidőben 8 -12 óra között vagy küldjön bemutatkozó levelet „építőipari munkás” jeligére.

Elvárások

  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Józan életvitel
  • Fizikai terhelhetőség
  • Rugalmasság a feladatok ellátása terén

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Teljes, vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Bejelentett munkaviszony munkaszerződéssel vagy egyszerűsített foglalkoztatásban
  • Utóbbinál heti elszámolás
  • Munkába szállítás igény esetén Érdről

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Megváltozott munkaképességű

Munkarend

  • Általános