Irodai kapcsolattartó és árukezelői munkakör Törökbálint

JOKHEL Bt.

Értékesítési munkatárs

Munkavégzés helye: Törökbálint és környéke

Bruttó 235000 / Hónap
2020. 12. 02. 13:31

1996 óta működő, családias, munkavédelmi felszereléseket forgalmazó nagykerünkbe (JOKHEL Bt.) keresünk teljes munkaidős irodai kereskedelmi tevékenység és árukezelési feladatok végzéséhez keresünk férfi munkatársat.

Alapfokú számítógép ismeret: excel, word, levelező (Thunderbird),B kategóriás jogosítvány , jó kommunikációs készség, szükséges. Munkavégzés helye Törökbálint Kazinczy F utca. 106. munkaidő: 08:00 -16.30 ig csak munkanapokon. Lehetőleg környékbeli, hosszútávban gondolkodó jelentkezőt várunk. Próbaidő 3 hónap.

Feladatok: Rendelés felvétel, árajánlat kiadás, folyamat menedzselés, partner kapcsolattartás.

Stabil, családias munkakörnyezet. Hosszú távra szóló munkalehetőség.

Bruttó fizetés: 235.000,-

Feladatok

  • Rendelés felvétel, árajánlat kiadás, folyamat menedzselés, partner kapcsolattartás, árú összekészítés, beszerzés, kiadás.

Elvárások

  • Excel, word, levelező (Thunderbird), jó kommunikációs készség, jogosítvány.