Családi bölcsődei állás kisgyermekgondozó,- családi bölcsőde vezető munkakörben Érden

Hamarosan nyíló családi bölcsődénkbe keresünk tapasztalattal rendelkező kisgyermekgondozót és/vagy családi bölcsőde vezetőt, novemberi munkakezdéssel.

Szolgáltatást nyújtó személy (heti 40 óra) és Segítő (heti 30 óra) munkakörbe

A fizetési igényt és motivációs levelet is tartalmazó fényképes önéletrajzokat az  emailcímre várjuk.

Jelentkezéseket csak ilyen formában tudunk elfogadni!

Feladatok

  • 1-3 éves korú gyermekek napközbeni felügyelete, gondozása 7 fős csoportban.
  • Gondozási, nevelési feladatok
  • A gyerekek jó közérzetének és ideális fejlődésének megfelelő környezet, és milliő biztosítása

Elvárások

Szakirányú végzettség, ami kizárólag az alább felsoroltak valamelyike ehet:

  • Csecsemő- és kisgyermeknevelő (BA),
  • Bölcsődei szakgondozó (OKJ),
  • Csecsemő- és kisgyermekgondozó (OKJ),
  • Csecsemő- és kisgyermeknevelő-gondozó (OKJ),
  • Csecsemő- és gyermeknevelő-gondozó (OKJ),
  • Kisgyermekgondozó, -nevelő (OKJ),
  • Csecsemő- és kisgyermeknevelő asszisztens (FOKSZ),
  • Csecsemő- és gyermekgondozó (OKJ)
  • Bölcsődei szolgáltatást nyújtó személyek számára szervezett tanfolyam (tanúsítvány)

A felsorolt végzettségek magasabb iskolai végzettséggel sem helyettesíthetőek!

  • Gyermeknevelési, gondozási tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Türelem
  • Kedvesség
  • Csapatszellem

Előnyök

  • B kategóriás jogsítvány
  • Nyelvtudás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!