Raktáros és targonca vezető feladatok ellátására munkatársat keresünk Diósdon

DVP Trade Kft.
Diósd
2020. 09. 10.

Dinamikusan növekvő vállalkozásunkba keresünk új kollégákat raktáros és targonca vezető feladatok ellátására.

Munkavégzés helye Diósd.

Teljes munkaidős állás.

Feladatok

  • Raktárkészlet fogadása, mozgatása
  • Szedési lista alapján az áruk ellenőrzése, összekészítése
  • A feladatköréhez kapcsolódó raktári szabályok előírások betartása
  • Raktári folyamatok biztosítása, leltározási feladatok ellátása

Elvárások

  • Targoncavezetői jogosítvány és tapasztalat
  • 8 általános iskolai végzetség
  • jó állóképesség
  • precízitás, gyorsaság, rugalmasság, terhelhetőség

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • „B” vagy más kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil, megbízható vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Céges buszjárat Budaörsről

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne egy barátságos,  jó csapat tagjaként dolgozni, akkor kérjük kattintson a  "Jelentkezem" gombra.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!