Fizikai, segéd, betanított munka

Segédmunkás állás Sóskúton, akár időszakosan is

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Sóskút
2020. 09. 07. 13:56

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Zrt. munkavállalót keres segédmunkás munkakörbe.

Megváltozott munkaképességű munkatársak jelentkezését is várjuk.

Azonnali kezdés

Jelentkezzen a 0620/366-3993-os telefonszámon, munkaidőben 8 -12 óra között vagy küldjön bemutatkozó levelet „segédmunkás” jeligére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Részvétel saját, több lakásos ingatlanunk átalakításában, felújításában, az építkezésen felmerülő tevékenységekben, a ház készültségi fokának megfelelően.

Elvárások:

  • Szakmai végzettség nem szükséges, de építőipari jártasság elvárás
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Rugalmasság a feladatok ellátása terén

Amit kínálunk:

  • Teljes, vagy részmunkaidős foglalkoztatás
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Bejelentett munkaviszony
  • Munkába szállítás igény esetén gyűjtőpontról
  • Heti elszámolás
  • Szálláslehetőség a helyszínen