Szerelő munkatársat keresünk Pest megyei és Fejér megyei munkavégzésre

Cégünk garázskapu, kovácsoltvas kapu, kerítések, korlátok gyártásával és telepítésével foglalkozik.

Új kollégát keresünk, aki műhelyben és helyszínen egyaránt kivenné a részét a csapat munkájából, de ha úgy hozza a helyzet, boldogul egyedül is.

A munka változatos, a beépítési helyszínek nagy része Budapesten, Pest megyében és Fejér megyében van.

Várjuk jelentkezésed.

Feladatok

  • A leendő kolléga részt vesz a teelpítéseknél javításoknál,(garázskapu , kertkapu) kiveszi a részét a gyártási folyamatok előre haladásában.

Elvárások

  • Képes a csapat munkára, és az önálló munkavégézésre.

Előnyök

  • Lakatos - villanyszerelői jártasság.
  • Érvényes hegessztői vizsga,

Amit kínálunk

  • Biztos háttér
  • Változatos munka,
  • Jó csapat.
  • Családias légkör

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!