Fizikai, segéd, betanított munka

Szerelőink mellé segédet keresünk Érden

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
2020. 06. 18. 14:47

Elég ha motivált vagy, mi megtanítunk mindenre.

Közel 20 éve jól működő cég segédet keres szerelői mellé, garázskapuk, kertkapuk és központi porszívók telepítésére és szervizelésére.

Feladatok:

  1. Garázskapuk telepítése és szervizelésénél segédkezni
  2. Kertkapuk telepítése és szervizelésénél segédkezni
  3. Központi porszívók telepítése és szervizelésénél segédkezni
  4. Karbantartásnál segédkezni
  5. Teljes munkaidőben

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • problémamegoldó szemlélet
  • pontos munkavégzés
  • kéziszerszámok használatában szerzett tapasztalat
  • találd meg a munkát

Előnyök:

  • Műszaki beállítottság
  • Villanyszerelési ismeretek
  • Hegesztési gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú biztonságot adunk, mert már közel 20 éve vagyunk a piacon, így nem kell idegeskedni a munkád elvesztése miatt, még a mostani vírusos helyzetben is minden kollega itt maradt, sőt keresünk téged.
  • Egy új szakmát adunk a kezedbe, ami sok tapasztalattal jár, így a mindennapi életben is magabiztosabb leszel
  • Magas jövedelmet adunk, így több mindenre költhetsz, és régi vágyaidat is tudod teljesíteni velünk
  • Kiszámítható és tervezhető jövőt biztosítunk, így nagyobb tervekbe is belekezdhetsz, sikeresebb leszel az életben
  • Családias légkört garantálunk, velünk nagyon jól érzed magad minden nap és lesz egy háttered, ami sokat számít és a céges bográcsozáson is kiengedheted a gőzt