Udvaros-takarító (időszakosan is) állás Sóskúton

A Napra Forgó Nonprofit Közhasznú Kft. megváltozott munkaképességű munkavállalót keres udvaros-takarító munkakörbe részmunkaidőbe.

Munkavégzés helye: Sóskút

Saját tulajdonú, felújítás alatt lévő, lakhatási célú ingatlanunk gondozására keresünk munkatársat.

Jelentkezzen a 0620/366-3993-os telefonszámon, munkaidőben 8 -12 óra között, vagy adja le jelentkezését bemutatkozó levéllel „udvaros-takarító” jeligére a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • az udvar és az utcafront rendben, tisztán tartása
  • külső takarítás
  • szeméttároló kezelése
  • növénygondozás
  • átmenetileg a felújítás során keletkező csomagolóanyagok/hulladékok szelektálása

Elvárások

  • önállóság
  • igényesség az elvégzett --- munka iránt
  • megbízhatóság
  • szaktudást nem igényel
  • Hosszú távú, stabil megoldást kínálunk, rugalmas munkarendben.

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott