Raktározás, logisztika

Gépjárművezető kollégát keresünk azonnali kezdéssel érdi telephelyű céghez

Munkavégzés helye: Érd
2020. 05. 15. 15:38

Érdi telephellyel rendelkező, 27 éves múltra visszatekintő nemzetközi szállítmányozó cég keres gépjárművezető pozícióra munkavállalót teljes munkaidőben az átlagostól eltérő, érdekes és változatos munkakörre, azonnali kezdéssel

Feladatok:

  • Vezetés 4 kézben külföldön és belföldön hétvégi itthon tartózkodással
  • Rakodás, érzékeny szállítmányok biztonságos kezelése
  • Gépjárművek körüli feladatok ellátása
  • Csomagolási feladatok belföldön, eseti jeleggel
  • Alkalmanként telephelyi munkavégzés

Elvárások:

  • C típusú  jogosítvány
  • Minimum 1 év járművezetői tapasztalat
  • Digitális sofőrkártya
  • GKI igazolvány
  • PAV II. vagy III. vizsga
  • Nyugodt, kiegyensúlyozott személyiség
  • Ápolt megjelenés és jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • CE típusú jogosítvány
  • Emelőhátfal kezelői igazolvány
  • Érd és vonzáskörzetében élő jelentkezők
  • Nem dohányzó

Amit kínálunk:

  • Korszerű, európai szintű gépjárműpark és munkakörnyezet
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Korrekt, versenyképes jövedelem
  • Hétvégék otthon