Adminisztráció, irodai munka

Szállítmányozási ügyintéző pozícióban álláslehetőség Érden

Munkavégzés helye: Érd
2020. 05. 15. 13:32

Érdi telephellyel rendelkező, 27 éves múltra visszatekintő nemzetközi szállítmányozó cég keres Szállítmányozási ügyintéző pozícióra munkavállalót teljes munkaidőben az átlagostól eltérő, érdekes és változatos munkakörre.

Feladatok:

Szállítmányozási ügyintéző pozícióban álláslehetőség Érden:

  • Logisztikai feladatok teljeskörű ellátása önállóan magyar és angol nyelven
  • Partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • ajánlatkészítés, számlázás
  • nemzetközi utazás szervezés

Elvárások:

  • magasszintű angol nyelvtudás
  • minimum 5 éves irodai munkatapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Rugalmas, problémamegoldó hozzáállás
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és magas stressztűrő képesség
  • Jó csapatjátékos

Előnyök:

  • Egyéb nyelv ismerete
  • Vám- és logisztikai ismeretek
  • Érd és vonzáskörzetében élők
  • Nem dohányzó

Amit kínálunk:

  • Korszerű, európai szintű munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Korrekt, versenyképes fizetés