Szakmunka

Lakatos munkatársnak álláslehetőség Martonvásáron

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Martonvásár
2020. 04. 06. 12:53

Cégünk kovácsoltvas kapu, kerítések, korlátok gyártásával és garázskapuk  telepítésével foglalkozik.

Martovásásri csapatunk bővítééshez keresünk kollégát, aki jártas a fémmunkáslásban  és a hegesztésben.

Feladatok:

  • Méretek alapján kapuk , kerítések korlátok készítése.
  • Folyamatos egyeztetés a felmérést végző értékesítővel
  • Esetleges helyszínen történő felmérésben való részvétel

Elvárások:

  • Munkályára igényes
  • Hasonló területen szerezett tapasztalat
  • Érvényes hegesztői vizsga
  • Önnáló munkavégzés
  • B kategoriás jogosítvány

Előnyök:

  • Saját gépkocsi
  • Számítástechnikai alap ismeretek

Amit kínálunk:

  • Fiatalos csapat
  • Biztos munkahely
  • Munkaruha