Raktározás, logisztika

Anyagbeszerző - gépkocsivezető állás érdi székhelyű vállalkozásnál

Munkavégzés helye: Érd
Fizetés: Nettó 200000 - 220000 / hónap
2020. 03. 13. 10:53

Érdi székhelyű vállalkozásunk alapvetően távközlési, infokommunikációs és biztonságtechnikai rendszerek tervezésével, telepítésével és szervizelésével foglalkozik.

Csapatunkba keressük anyagbeszerző kollégánkat!

Feladatok:

  • Anyagbeszerzés és áruszállítás, jellemzően Pest megyében és vonzáskörzetében
  • B kategóriás kisteherautó vezetése
  • Áruátvételkor mennyiségi és minőségi ellenőrzés
  • Szállítói dokumentumok kezelése
  • Kivitt áruk szállítólevélen/ számlával való átadása
  • Egyéb ügyintézés
  • Áruszállításhoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Biztos vezetési rutin
  • Megbízható, szorgalmas munkavégzés

Előnyök:

  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, probléma megoldás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, folyamatos munkalehetőség,
  • Változatos munkakör
  • Biztosan bejelentett 8 órás munkahely
  • Családias munkahelyi légkör
  • Cégautó
  • Flottatelefon