Pénzügy, számvitel, kontrolling

Mérlegképes könyvelői állás Érden

Munkavégzés helye: Érd
2020. 03. 10. 13:05

A Leitz Hungária Szerszám Kft. keres megbízható, önálló munkavégzésre képes, felelőségteljes munkatársat mérlegképest könyvelő munkakörbe.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Teljeskörű könyvelés SAP Business One szoftverrel
  • Vevői számlák ellenőrzése, szállítói számlák könyvelése
  • Banki és pénztári tételek könyvelése
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás
  • Főkönyvi tételek könyvelése főkönyvelő irányításával
  • Statisztikák, könyvvizsgálathoz szükséges feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Német vagy angol nyelvtudás
  • Könyvelői szoftver és Excel jó felhasználói szintű ismerete

Előnyök:

  • Adójogszabályok ismerete
  • Érd és környéke lakóhely
  • 1-3 év szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatások
  • Biztos munkahely