Kereskedelem, értékesítés

Ingatlanértékesítési csapatvezető álláslehetőség

Munkavégzés helye: Érd
2020. 03. 03. 10:26

Ha már van ingatlanértékesítési tapasztalatod, úgy érzed, szívesen fejlődnél, és szeretnéd megtapasztalni egy magas színvonalon működő ingatlanhálózat nyújtotta lehetőséget, akkor jelentkezz Irodai értékesítési vezetőnek a Duna House csapatához!

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, jelentkezz fényképes önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • értékesítői csapat fejlesztése és irányítása
  • az értékesítők munkájának támogatása, mentorálás
  • az ingatlaniroda zavartalan technikai működésének biztosítása
  • a cég jövőképének és szakmai színvonalának külső- és belső képviselete
  • riportok készítése, bemutatása az értékesítők és a Regionális vezető felé
  • üzleti tervek készítése
  • nyitott gondolkodás szakmai és emberi értékek mentén

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • több éves, releváns ingatlanértékesítői tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ingatlanpiaci ismeretekkel rendelkezik
  • magabiztos, határozott fellépésű, dinamikus személyiség
  • kreatív, nyitott az alternatív szakmai megoldásokra
  • példaértékű kitartással és szakmai alázattal rendelkezik
  • felismeri és támogatja az ambíciót és a tehetséget

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség vagy vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • kiemelkedő támogatási- és javadalmazási csomag
  • folyamatos képzések, szakmai fejlődés
  • vezetői kompetenciák fejlesztése
  • valós támogatás szakmai vezetőjétől
  • kipróbált, kiválóan működő informatikai háttér
  • modern irodai környezet
  • egy országos hálózat ismertsége és jó hírneve