Raktározás, logisztika

Érdi raktárunkba keresünk áruellenőr kollégákat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Érd
Fizetés: Nettó 200000 - 0 / hónap
2020. 02. 03. 11:01

CARGO GATE KFT.

Cégünk, a Cargo Gate Kft raktárlogisztikai szolgáltatásokat nyújt ügyfeleink részére 2010 óta. Jelenleg Magyarországon és Ausztriában végezzük tevékenységünket.
Ügyfeleink között tudhatjuk a legnagyobb nemzetközi szállítmányozó cégeket (DHL, Fedex, Swissport, Panalpina).

Jelenleg érdi kereskedelmi raktárunkba keresünk kollégákat.

Csatlakozz hozzánk

Áruellenőr

pozícióba!

Feladatok:

  • Minőségi és mennyiségi áruellenőrzés
  • Dobozolás, fóliázás, címkézés
  • Raktáron belüli anyagmozgatás
  • Munkaterület rendbentartása
  • Áru kigyűjtése és előkészítése

Elvárások:

  • 2 műszakos munkarend vállalása (hétfőtől-péntekig: 8-16:30-ig és 10-18:30-ig)
  • Középfokú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Terhelhetőség
  • Rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előnyök:

  • Érd vagy közeli lakhely

Amit kínálunk:

  • 2 műszakos munkarend H-P, délelőtt, délután
  • Munkaerő piaci változásokat követő fizetés
  • Stabil nemzetközi, folyamatosan fejlődő cég
  • Fiatalos csapat