Fizikai, segéd, betanított munka

Az utastellátó termékek gyártója új munkatársakat keres betanított munkás pozícióba Érdre

Munkavégzés helye: Érd
Fizetés: Nettó 900 - 1000 / óra
2019. 11. 19. 10:33

Az UTASTELLÁTÓ termékek gyártója, érdi édesipari üzemébe új munkatársakat keres BETANÍTOTT MUNKÁS pozícióba.

JELENTKEZÉS:*** 06-20/219-0796 *** 06-20/460-9565 *** 2030 Érd, Leányka u. 41.

NYUGDÍJASOK, PÁLYAKEZDŐK, DIÁKOK ÉS MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN VESSZÜK!

Feladatok:

A napi munkát jellemző feladatok:

  • a cukrászüzem vezető és a cukrászok utasításait követve segíti a cukrászok munkáját
  • a gyártósoron mártó gépet használ
  • részt vesz az előállításra kerülő termékek címkézésében, kézi- és gépi csomagolásában, valamint raktárba történő elhelyezésében
  • közreműködik az üzem napi takarításában (felseprés, felmosás, a munkafelületek lemosása)

Beosztás alapján végzett feladatok:

  • közreműködik az üzem területén található mosdók, a dolgozói konyha és az öltöző tisztántartásában
  • a gépeket, a berendezéseket lemossa, azok alkatrészeit elmossa; az edényeket elmosogatja
  • a szemetesedényeket kiüríti és kimossa
  • részt vesz az üzembe érkező alapanyagok és csomagolóanyagok raktárakban történő elhelyezésében

Elvárások:

Elvárások:

  • önmagára és környezetére igényes személyiség
  • önálló munkavégzésre és csapatmunkára való képesség
  • monotonitás tűrés
  • részvétel a kötelező orvosi vizsgálatokon (évente egy alkalommal tüdőszűrő vizsgálat és orvosi alkalmassági vizsgálat)
  • munkaruha viselése a munkaidő egészében (világos nadrág, fehér póló, zárt cipő, hajháló)

Előnyök:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

Munkaidő, juttatások, tudnivalók:

  • munkaidő: megállapodás alapján (választható 6, 8 vagy 10 órás munkavégzés)
  • egy műszakos munkarend
  •  a munkavégzésre hétfőtől péntekig vagy hétfőtől szombatig nyílik lehetőség (megállapodás alapján), illetve kizárólag szombati munkavégzésre is van mód
  • kezdő fizetés nettó 900.- Ft / óra (a 2 hónap próbaidő letöltését követően nettó 1000.- Ft / óra)
  • teljesítmény függő, év végi bónusz
  • utazási költségtérítés a Munka Törvénykönyve által meghatározott módon
  • akár azonnali munkakezdés
  • fizetett próbanap, teljes munkabér már a betanulási időszak alatt is
  • munkavégzés helye: Érd, Leányka u. 41.